SK Kročehlavy vs SK Buštěhrad

Datum a čas konání: 24.8.2019 17:00

23.kolo - TJ Viktorie Černuc - SK Buštěhrad

TJ Viktorie Černuc - SK Buštěhrad

Smolný zápas odehráli buštěhradší fotbalisté v Černuci. V boji o 6 bodů byli o začátku lepším týmem a vytvořili si několik jasných příležitostí, které trestuhodně zahodili. Nejprve z malého vápna orazítkoval břevno po hlavičce Jindra, poté neproměnil svoji šanci Rudolecký a Musel, který měl z úhlu prázdnou branku. Když z rohového kopu už Buštěhrad vstřelil branku, míč se odrazil od břevna za brankovou čáru, pomezní ani hlavní rozhodčí gól neuznali. A když Buštěhrad nedokázal využít ani dvě přečíslení tři na jednoho, tak přišel trest. Jediná střela domácích fotbalistů skončila v síti hostů. Poločas 1:0 pro domácí. Druhý poločas začali hosté opět náporem, ale domácí fotbalisté zalezli do hlubokého bloku a bránili v deseti lidech velké vápno. Hrozili jen z brejkových situací. Když se neujala dalekonosná pumelice Křišťana, která skončila vyboxovaná domácím gólmanem ani šance Rudoleckého, vypadadalo to s hosti zle. Nepovedly se rozehrát ani dvě zajímavé standatní situace, které ještě mohli se zápasem něco udělat. Zápas rozhodčí ukončil za stavu 1:0 pro domácí.

Sestava: Karásek - Roztočil Dominik (Kolář), Kurajský, Roztočil Matyáš, Falc (Křišťan) - Valter, Vávra, Výborný, Jindra - Musel, Rudolecký