Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00
Místo: fotbalové hřiště SK Buštěhrad

11.kolo - FK Brandýsek - SK Buštěhrad

FK Brandýsek - SK Buštěhrad

Vypadá to, že se buštěhradským fotbalistům po nevydařeném startu do sezóny začalo bodově dařit. V 11. kole vyjížděli do sousedního Brandýska, kde je nečekal vůbec lehký soupeř. Od samotného začáku to byli domácí, kteří svoji aktivitou přehrávali buštěhradské fotbalisty a odměnou jim byl v 6. minutě vstřelený první gól. Poté začali hrát i buštěhradští a po celý první poločas byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem. Poločas 1:0 pro Brandýsek. Do druhé půle naskočili fotbalisté Buštěhradu velmi zlehka a po velké chybě, hned ve druhé minutě druhého poločasu, dostali druhý gól. S klukama to zatřáslo tím správným způsobem a do 55. minuty vyrovnali, když branky vstřelili Výborný a Vávra. V té době byli buštěhradští na koni a svého soupeře zcela přehrávali. Bohužel bez gólového efektu. Otočit skóre mohl Vávra, ale sám před gólmanem neusměrnil míč mezi tři tyče. Bohužel po ojedinělé akci domácích se opět oni v 77. minutě dostávají po rychlé brejkové situaci do vedení. Na konci utkání se začali dít zajímavé věci. Buštěhradský Vávra neunesl neustálé okopávání od soupeře a v 85. minutě se nechal vyloučit. Buštěhrad mohl i tak jít do zajímavých akcí, ale vždy ho zastavil praporek pomezního ´´lajka´´. Až 90. minutě rozhodčí nechal hraniční situaci pokračovat a na konečných 3:3 vyrovnal Musel. O výsledku rozhodovaly pokutové kopy. Ty umějí buštěhradští velmi dobře. Domácí ze tří penalt proměnili jen jednu jedinou, jednu zlikvidoval gólman Karásek a další šla mimo branku. Hosté však proměnili Valtrem, Kolářem a Dominikem Roztočilem všechny tři. Konečný výsledek 3:4 pro buštěhradské fotbalisty.

Sestava: Karásek - Falc (Roztočil Dominik), Kurajský, Týč (Kolář), Dušek (Jindra) - Černohorský (Valter), Výborný, Roztočil Matyáš, Rudolecký (Rohla) - Vávra, Musel