Sportovní klub Buštěhrad z.s.

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

FK Teplice - SK Buštěhrad

V rámci soutěže Gambrinusu Kopeme za fotbal si vybral Severočechy za soupeře třetitřídní SK Buštěhrad! Upřednostnili je před Duklou a Příbramí.

Pokud by se vedl jen o málo lépe, zbyl by na něj někdo z trojice Plzeň, Slavia, Sparta!

S buštěhradskými borci přijelo přes padesát fanoušků, kteří si mohli zakřičet gól. V poslední minutě (2x30 minut) ho vstřelil Marcel Výborný, jenž upravil na konečných 1:11 (0:4)!

"Vyloženě nás nechali dát čestný úspěch," usmíval se hrající trenér Ondřej Křišťan, který do utkání nasadil třiadvacet hráčů, včetně dvou gólmanů.

Za domácí v první půli nastoupila, dá se říct až na Rezka, základní sestava, která několikrát prověřila výborného Karáska v bráně.

"Dokonce jsme chvíli drželi balon. Teplice ale hrály na půl plynu," podotkl Křišťan a prozradil, že při společné večeři je tepličtí borci za první poločas chválili. "Prý nečekali, že to bude mít takovou úroveň," řekls tím, že utkání pro ně bylo svátkem.