Datum a čas konání: 29.9.2018 16:30
Místo: fotbalové hřiště SK Buštěhrad

7.kolo - FC Slavoj Kladno - SK Buštěhrad

FC Slavoj Kladno - SK Buštěhrad

7.kolo a porážka na hřišti slabého Slavoje Kladno. K dispozici nebyli tři hráči základní sestavy (měli jiné ´´povinnosti´´) a bylo to znát. Naprosto tragický první poločas rozhodl o výhře domácích. Buštěhradští fotbalisté si nedokázali přihrát ani na metr a doslova darovali domácím tříbrankové vedení. Většina mužstva byla asi ještě v Teplicích. Do druhého poločasu se udělaly čtyři změny v sestavě a po bouřce v kabině se buštěhradské mužstvo probralo. Nasazení bylo o 100% lepší a domácí Slavoj vůbec nevěděl kam dřív skočit. Nejprve snížil Musel, poté skóroval Roztočil, následovalo břevno Křišťana a další tři neproměněné vyložené šance. Nápor hostů přibrzdila až minela hostujícího golmana Karáska, který daroval domácím pojistku na výsledku. Konečný stav pro domácí Slavoj 4:2.

Sestava: Karásek - Rohla (Dušek), Kurajský, Křišťan, Musel - Vinter (Lucký, Štefek), Kaštánek. Radko, Šturm (Stoupal), Roztočil (Kolář) - Jindra