SK Buštěhrad vs Sportovní klub Běleč

Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00
Místo: fotbalové hřiště SK Buštěhrad

6.kolo - TJ Slovan Velvary B - SK Buštěhrad

Buštěhradští fotbalisté hrající ve skvělé formě zavítali v rámci 6. kola na hřiště třetiligových Velvar, kde se utkali s jejím rezervním týmem. Domácí tým posílený o některé hráče hrající i za A - tým začal první poločas velmi dobře a zatlačil hosty z Buštěhradu do hlubokého bloku. Hrozil zejména po pravé straně dlouhými pasy. Buštěhrad ale zvládl první desetiminutovku dobře takticky a stačil všechny slibné akce domácího týmu zlikvidovat. Ve 13. minutě se zranil Falc, kterého nahradil na lévém kraji obrany Musel. Buštěhrad se osmělil až v 15. minutě, kdy dvakrát po sobě zahrozil, ale bez gólového efektu. To se povedlo až ve 19. minutě, když se krásným průnikem dostal až ke střele Nachtigal, kterému s námahou střelu vytěsnil domácí brankář, ale na dorážku Vávry už reagovat nestihl. Druhou branku vstřelil po přiťuknutí Jindry levačkou Výborný. Domácí byli v té době úplně bez chuti a do konce poločasu nebyli schopni na tento výsledek reagovat. Poločas 2:0 pro Buštěhrad. Do druhého poločasu vstoupili aktivně opět domácí, své šance ale nevyužili, a tak je potrestal Buštěhrad. V 57. minutě po hrubce domácí obrany zvýšil po samostatném úniku Jindra a v 63. minutě po akci Jindra, Hroneš se podruhé v utkání trefil Vávra - 4:0 pro Buštěhrad. Domácím se už jen povedlo výsledek korigovat, když z pokutového kopu snížili na konečných 4:1 pro SK Buštěhrad. Fotbalisté Buštěhradu tak nadále drží 100% neporazitelnost.

Sestava: Švéda - Hroneš, Kurajský, Roztočil Matyáš, Falc (Musel) - Vávra, Nachtigal, Pavliš, Výborný (Černohorský), Rudolecký (Novotný) - Jindra (Křišťan)